Bloombastic 100ml Zobrazit v plné velikosti

Bloombastic 100ml

B'Cuzz Bloombastic je jedinečnou kombinací biominerálů a biostimulátorů, které podporují tvorbu a správné dozrávání květů. Zvyšuje podíl cukrů v rostlině, což má za následek lepší chuť výsledného produktu.

Dobrá rozpustnost!

Více informací

100 Produkty jsou na skladě

499 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 24 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 24 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 24 Kč.


Bloombastic je výživná směs biominerálů a biostimulátorů, která je vhodná pro finální fázi květu a zrání (4 až 6 týdnů). Bloombastic výrazně zvyšuje podíl cukrů ve vašich rostlinách a tím pozitivně ovlivňuje vůni a váhu květů a plodů. Díky explozivníu zvýšení produkce cukrů a květů Bloombastic zaručuje kompaktní a sladce voňavé květy. Ve srovnání s jinými tekutými přípravky obsahuje Bloombastic zhruba o 50% více biominerálů (fosofr a draslík) a neobsahuje vůbec žádné škodlivé látky (sodík a chlór). Bloombastic rovněž způsobuje enzymatické procesy na různých úrovních, čímž předchází stresu a napomáhá regeneraci. - Složení: Fosforečnan draselný, hydroxid draselný, kyselina fosforečná, chelát železa, oxid fosforečný a jílovité minerály.

Kontakt

Happygrow
Spojenecká 10
415 01, teplice

Telefon: 725241316

Facebook: Happygrow.cz

Tel. číslo k dospozici i pro aplikace Whats app, Viber, Signal ...

Otevírací doba:

po-pá  10:00 - 16:00

so-ne-svátky : zavřeno